Möten som förändrar världen.

Kontakta oss på Växtkraft Södertörn

Om du vill veta mer om möjligheterna till kompetensutveckling så hör gärna av dig.

Du kan använda kontaktformuläret nedan eller ringa oss så ger vi dig mer information. Våra kontaktuppgifter hittar du längre ner på sidan.

Använd också kontaktformuläret om du vill bli kontaktad av våra studie- och yrkesvägledare eller delta i vår dialoggrupp.

Kontakt

Jeanette Olsson

projektledare
08-520 698 12
jeanette.olsson@nynashamn.se

Malin Tärnqvist Lidström

utbildningssamordnare för besöksnäringen
08-520 689 86
malin.tarnqvist-lidstrom@nynashamn.se

Thomas Hugo

utbildningssamordnare för handel
08-520 689 87
thomas.hugo@nynashamn.se

Tuva Senneby

utbildningssamordnare för kulturella och kreativa näringar
08-520 689 88
tuva.arned-senneby@nynashamn.se

Eva Mirsch

studie- och yrkesvägledare
08-520 689 91
eva.duse-mirsch@nynashamn.se

Naomi Markowicz

studie- och yrkesvägledare
08-520 680 20
naomi.markowicz@nynashamn.se

Agneta Jansson

projektadministratör
08-520 680 63
agneta.b.jansson@nynashamn.se

Sidan senast ändrad:

Saknar du något på denna sida?